Головна » 2016 » Лютий » 29 » День всіх закоханих
22:23
День всіх закоханих
14 лютого Педагогічне училище відзначало День закоханих, готували святковий концерт – група П2-14. Тож поговоримо про це свято. Історія свята дня святого Валентина бере свій початок з Луперкалій Стародавнього Риму. Луперкалії - фестиваль еротизму на честь богині «божевільного» кохання Juno Februata і бога Фавна (Луперк - одне з його прізвиськ), покровителя стад, який відзначався щороку 14 лютого.
У 494 році н. е.. Папа Геласій I спробував заборонити Луперкалії. Свята, який прийшов на заміну Луперкалії, був призначений небесний покровитель - святий Валентин, якого римський імператор Клавдій II наказав вбити за його проповідницьку діяльність серед молоді. Він був страчений 14 лютого. Клавдій II розсудив, що одружений солдат навряд чи буде хоробрим і запеклим, тому заборонив легіонерам одружуватися. Епіськопі міста Терні Валентин вважав інакше і таємно вінчав закоханих солдатів. Через деякий час Валентин був схоплений і засуджений до скарбниці. У в'язниці, священик Валентин закохався в дочку свого ката. Але, на жаль, любов Валентина не врятувала, і він таки був страчений 14 лютого приблизно в 270 році нашої ери.

Перед смертю Валентин написав любовний лист своїй коханій, яке закінчив словами «від твого Валентина». Як свідчить легенда, цей лист і поклало початок традиції писати своїм улюбленим листи з зізнаннями в коханні - валентинки.


Наші амури зібрали закоханих училища, щоб визначити найкращу пару року, їх підтримували усі групи, що давало наснаги на перемогу. Величезна кількість номерів від студентів, які викликали посмішку, любов та гарний настрій на обличчі у журі та глядачів. Також на першому поверсі проходив конкурс на найкращу валентинку, студенти проявили увесь свій креатив та талант.



Наші пари пройшли через перепони до фіналу, це були такі конкурси: історія кохання, «статуя закоханих», «танцювальна хвилинка» та портрет коханого від дівчат, а від хлопців освідчення у своїй любові. Усі пари боролися за звання «Найкраща пара 2016 року» та це місце дісталося Шокері Івану та Цапко Вікторії, група П1-14.

У кінці свята пролунала святкова пісня у виконанні групи П2-14 та їхнього куратора, нашої вельмишановної – Білої Нелі Валентинівни.
Переглядів: 830 | Додав: most72 | Рейтинг: 5.0/1

Поділись новиною в соціальній мережі


Всього коментарів: 0
avatar